Tatranská základňa
na najlepšom mieste

“lokalita, lokalita, lokalita”.
Pri nehnuteľnostiach zvykneme hovoriť lokalita, lokalita, lokalita. Nečudo, je to jeden z najdôležitejších parametrov, ktoré majú vplyv na hodnotu. Apartmány v projekte Lebenski napĺňajú tento potenciál na 100%.
Apartmánový dom sa nachádza v Hornom Smokovci, v časti s názvom Pekná Vyhliadka. Horný Smokovec patrí do katastrálneho územia Starého Smokovca, ktorý je administratívnym a rekreačným centrom Vysokých Tatier. Jeho centrum, vrátane obchodov, reštaurácií, atrakcií a ďalšej bohatej občianskej vybavenosti, je od projektu Lebenski vzdialené chôdzou približne 5 minút.
Sme nad cestou slobody a doslova na skok máme chodník, ktorý sa ťahá naprieč Vysokými Tatrami od Tatranskej Lomnice po Tatranskú Polianku. Zastávka električky “Pekná vyhliadka” je do 100 metrov od apartmánového domu, a tak sa vďaka Tatranskej elektrickej železnici môžete pohodlne presúvať po celých Tatrách. Či sa už vyberiete do Tatranskej Lomnice, na Štrbské pleso, zubačkou na Hrebienok alebo k rýchliku do Popradu, môžete si byť istý, že sa zaobídete aj bez auta.
Čerešničkou na torte je Slavkovský a Lomnický štít priamo za chrbtom a ničím nerušený výhľad do Popradskej kotliny.
Top
strediská
Na území Vysokých Tatier sa nachádza veľké množstvo väčších aj menších lyžiarskych stredísk, ktoré sú prevádzkované celoročne. A tak jedinou úlohou lyžiara, alebo turistu, je vybrať si.
Najkrajšie
túry
Tatry nám ponúkajú nespočetné množstvo túr a výletov. Či sme začiatočníci bez kondície alebo vrcholoví športovci, paleta možností je takmer nekonečná. Výlety zubačkou alebo lanovkami, ľahké a aj ťažšie túry alebo horolezecké výzvy, k dispozícii je naozaj všetko.
Máte záujem o informácie k projektu Lebenski z prvej ruky?
Prihláste sa na odber noviniek.